Виробництво 2021-09-24T21:27:56+00:00

Виробництво

5

Новітних заливальних машин

100

Типорозмірів продукції, що випускається

Компанія керується високими стандартами якості виробленої продукції

Діє система якості міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Система вхідного контроля
якості продукції

Виробництво

5

Новітних заливальних машин

100

Типорозмірів продукції, що випускається

Компанія керується високими стандартами якості виробленої продукції

Діє система якості міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Система вхідного контроля
якості продукції

Етапи виробництва

Компанія «Ізоком» була заснована в 2004 році. Сьогодні це сучасне підприємство, яке розташоване в Гродненській області, що має потужну високотехнологічну виробничу базу, атестованих і кваліфікованих фахівців, велику територію зі складськими та виробничими площами для виготовлення широкого спектру теплоізольованих труб і фасонних елементів до них.

Якщо говорити про процес створення ПІ-труби, то спочатку проводиться Дробеметная очищення металу в спеціальному верстаті. Після виготовляється чорна оболонка з поліетилену низького тиску. Далі на металеву трубу накладається центратор, закладаються мідні провідники оперативно-дистанційного контролю (ОДК), які дозволяють дистанційно контролювати роботу труби.

Далі на конструкцію натягується оболонка, що закривається з двох сторін, після чого спеціальний пристрій під тиском від 160 до 200 Бар заповнює простір між оболонкою і трубою пінополіуретаном. Після завершення процесу спінювання знімаються заглушки і труба готова.

У 2013 році підприємство розпочало випуск на новому обладнанні термоусаджуваних муфт діаметром від 90 до 900 мм. Принцип виробництва наступний: поліетиленову муфту нагрівають до 120 °С, розтягують і різко охолоджують. В результаті поліетилен зберігає свою молекулярну структуру. Для захисту від ультрафіолетового випромінювання муфти упаковуються в плівку власного виробництва товщиною не менше 100 мкм.

5

Новітних заливальних машин

100

Типорозмірів продукції, що випускається

Компанія керується високими стандартами якості виробленої продукції

Діє система якості міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Система вхідного контроля
якості продукції

Необхідна консультація?

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі питання – безкоштовно!

Отримати консультацію

Процес виготовлення труб

Процес виготовлення труб в пінополіуретанової ізоляції являє собою 8 технологічних послідовностей, кожна з яких виконується в суворій відповідності з ДСТУ Б В.2.5-31:2007

  • Контроль якості сировини і матеріалів. Виконується з метою виявлення вад на поверхні сталевої труби і поліетиленової оболонки. Так само перевіряється документація (паспорти, сертифікати і т. д.).

  • Підготовка зовнішньої поверхні сталевої труби. Для нормальної адгезії ППУ шару з трубою необхідно видалити з її поверхні іржу, пил, окалину, масляні і жирні плями, включаючи інші забруднення. Для цієї мети може використовуватися дробоструйна, дробометальна або щіткове очищення, оброблення полум’ям.

  • Установка центрувальних елементів і системи СДКМ. На певній відстані один від одного по всій довжині труби встановлюються центратори, які будуть утримувати сталеву трубу точно по центру допоміжної поліетиленової оболонки. Через вушка центраторів прокладають мідний дріт системи оперативного дистанційного контролю (СДКМ).

  • Протягування сталевої труби з встановленими центраторами і провідником системи СДКМ в поліетиленову гідрозахисна оболонку. Для цього застосовуються трактові машини. У будь-якій точці трубопроводу відстань між сталевою поверхнею і оболонкою з поліетилену однакове. В такому випадку труба в ППУ ізоляції буде мати однакову товщину ППУ шару.

  • Температурна стабілізація конструкції. У спеціальній камері труба підігрівається до 23°С, що сприяє поліпшенню адгезії ППУ шару зі сталевою поверхнею.

  • Процес заливки ППУ компонентів відбувається після установки заливних фланців на торцях конструкції. На одному з фланців є отвори для відведення повітря з міжтрубного простору і заливки суміші Поліола А , Поліізоціанатом В та с-pentane в цю порожнину. Для цього використовується заливальна машина високого тиску. Під час заливки труба розміщується під нахилом 1-15 ° по горизонталі.

  • Необхідний період витримки. Для того щоб ППУ ізоляція досягла максимальних показників адгезії і експлуатаційних якостей, її відправляють на склад, де знімаються заливальні фланці і прибираються надлишки піни.

  • Технічний контроль якості готового виробу. Перед відправкою замовнику труба в ППУ ізоляції проходить контроль якості та відповідності нормам СНиП 2.04.14.

Сертифікати на продукцію

Акредитована в Європі лабораторія на базі заводу

Спочатку 2017 року на підприємстві з’явилося відокремлений структурний підрозділ – Лабораторія неруйнівного контролю ТОВ «Ізоком» мало перед собою мету, поліпшити якість всіх зварних з’єднань виконуються на ПІ-фасонних виробах. ЛНК здійснює свою діяльність і до цього дня. Система менеджменту лабораторії неруйнівного контролю відповідає вимогам основоположного стандарту СТБ ІСО / МЕК 17025-2007.

На даний момент склад обладнання значно розширився і дозволяє проводити не тільки проектні випробування, але і періодичні спільно з постановочними в різних випробувальних середовищах, таких як вода у воді або вода в повітрі при температурах від + 20 ℃ до + 180 ℃.

Деякі випробувальні стенди є унікальними тому що не мають аналогів на пострадянському просторі, в їх число входить:

  • Установка дозволяє імітувати старіння пінополіуретану при експлуатації, для того що б провести зрушення в осьовому напрямку після старіння ППУ. Діаметри зразків труб від 90мм до 1000 мм.
  • Стенд для термоциклічних випробувань дозволяє відчувати прес або обтискні з’єднання фітингів з трубою діаметром від 40.0 до 160.0, зразки такого діаметру як 160.0 не відчуває жодна відома нам лабораторія.