Чому в системі опалення краще використовувати сталеві труби?

Сучасні труби для опалення зі сталі використовують для організації опалювальних систем вже не перший десяток років. Їх хороші експлуатаційні характеристики перевірені часом. Майстри цінують труби з такого матеріалу за те, що вони володіють довгим терміном служби і вважаються досить надійними. Такі труби здатні витримати дуже високі температурні режими, досить високий робочий тиск.

Коли ви замислюєтеся про те, які труби краще для опалення, слід пам’ятати, що система опалення із сталевих труб досить надійна, але в той же час, не відноситься до категорії дешевих і не зовсім технологічна.

Види труб для опалення зі сталі виправдані в тому випадку, якщо їх використовують там, де потрібна висока міцність або великі діаметри. Ще, як варіант, такі труби будуть вдалим рішенням, якщо в квартирі необхідно змінити старі труби із заліза.

Вироби зі сталі коштують відносно недорого (як для металевої арматури), легко згинаються під будь-яким кутом (після розігріву до почервоніння) і витримують величезний тиск (до 25 атмосфер). Таку арматуру підключають і до парових генераторів, і до водонагрівальних котлів. Причому в даному випадку немає ніяких обмежень ні по поверховості будівлі, ні за особливостями схеми розводки, ні по температурі теплоносія.

By | 2020-05-22T07:12:29+00:00 Май 21st, 2020|Без категорії|0 Comments