Контакти 2022-01-10T08:50:54+00:00

Наші контакти

ТЕЛЕФОН

+38 (050) 498 48 11

E-MAIL

office@izocom.com.ua

АДРЕСА

Україна, м. Київ, вул. Княжий затон 21, оф. 14

ПАРТНЕРИ

Дніпропетровська область
ПП “Будальянс КП”
Бочаров Віктор

ВИРОБНИЦТВО

Республіка Білорусь, Гродненська обл., м. Дятлово

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок – П’ятниця: 8: 00-18: 00 (Cб – Нд: вихідний)

Напишіть нам

Якщо у вас є питання, просто заповніть контактну форму, і ми відповімо вам найближчим часом. Якщо вам більше до душі живе спілкування, будемо раді бачити вас в нашому офісі.

  Продаж попередньо ізольованих сталевих труб для гарячого водопостачання та опалення в Україні

  Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг. Вінниця, Маріуполь, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Полтава

  здійснюється багатьма компаніями. Сьогодні прокладання комунікацій є обов’язковим елементом комфортного існування. Тим більш сучасна наука та технологічний процес дозволяють робити це ефективно, практично та в мінімальні строки. Тепер інновацій доступні кожному. Такі вироби, як попередньо ізольовані труби все більш активно використовуються:

  – в будівництві;

  – при ремонті та капітальному ремонті магістральних теплових мереж;

  – для проведення гарячого та холодного водопостачання;

  – для проведення каналізації.

  Що таке “попередньо ізольованих сталеві труби”

  Попередньо ізольовані сталеві труби – це монолітна конструкція, яка складається із провідної труби, яка виготовляється із сталі, вспіненої ізоляції з циклопентану (C-pentane), а також із поліетиленової плівки. По простому, то це “труба в трубі”.

  Компанія “Ізоком Україна” для виготовлення сталевих труб використовує виключно якісну сировину – нелеговану сталь С-20, яка відрізняється своєю пластичністю та відсутністю обмежень по зварювання. В якості ізоляції підприємство використовує інноваційний матеріал – циклопентан. Цей матеріал має покращені теплоізоляційні властивості та не втрачає свої характеристик навіть протягом довгого часу використання (до 50 років). Поліетиленова плівка слугує в якості гідроізоляції та виступає надійним обгортковим шаром.

  Які переваги попередньо ізольованих сталевих труб

  ПІТ труби для водопостачання та опалення мають беззаперечні переваги перед іншими  традицій виробами із сталі.

  1. Майже втричі збільшений строк експлуатації. Якщо строк експлуатації старих металевих труб коливався у межах 5-10 років, то ПІТ труби будуть служити протягом 30-40 років без втрати своїх властивостей.
  2. Значне зменшення теплових втрат. Коефіцієнт теплових втрат старих трубопроводів знаходився на відмітці 20-40%. Коефіцієнт металевих труб для водопостачання та опалення від компанії “Ізоком Україна” зменшений до 3%.
  3. При використанні попередньо ізольованих сталевих труб знижуються витрати на саму прокладу (адже застосовується безканальний метод), монтаж, обслуговування та ремонт.
  4. Стійкість до впливу різних речовин. Матеріал, з якого виготовлені труби стійкий до впливу: зовнішнього середовища, кислотних та лужних сполук, інших хімічних речовин, корозії тощо.
  5. Екологічність. Абсолютна безпечність попередньо ізольованих сталевих труб до зовнішнього середовища та здоров’я людини.
  6. Високі показники температурної стійкості. Металеві труби для опалення та водопостачання з попередньою ізоляцією здатні витримувати великі діапазони температур – від -40° до 90°-110° (110° короткотерміново на пікових значеннях).
  7. Безпечність. Система оперативного дистанційного контролю допомагає запобігти та зменшити кількість позаштатних аварійних ситуацій.

  Це далеко не повний перелік переваг, які дає використання попередньо ізольованих сталевих труб в облаштуванні теплових мереж, систем гарячого та холодного водопостачання. Оцінити весь спектр переваг можливо лише тоді, коли ви особисто скористаєтеся даними виробами.

  Де купити ПІТ труби для опалення та водопостачання

  Пошукові мережі видають за декілька секунд тисячі результатів де можна здійснити покупку даного обладнання. Але чи можна довіряти кожному посиланню, яке видає пошукова система?! Навряд. Одно відомо достеменно – найкраще звершувати покупки безпосередньо у виробників продукції. Одним із лідерів українського ринку є компанія “Ізоком Україна”, яка вже із 2004 року забезпечує українських покупців високоякісними трубами та допоміжним обладнанням по влаштуванню теплових мереж. Щорічно підприємством реалізовується понад 150 кілометрів трубопроводів.

  За внутрішніми статистичними даними індекс задоволеності клієнтів сягає 87%, що майже дорівнює індексу задоволеності клієнтів корпорації “Apple”.

  У своїй діяльності компанія “Ізоком Україна” керується національними ті міжнародними стандартами якості.

  Чому варто купити попередньо ізольовані сталеві труби в компанії “Ізоком Україна”

  Для своїх клієнтів компанія “Ізоком Україна” створює максимально комфортні умови співробітництва. Так, із кожним клієнтом компанія попередньо підписує договір, де містяться всі умови, в тому числі строки доставки. За своєї сторони підприємство робить все, щоб ваш проект не зірвався та не відтермінувався. Тому труби та необхідні допоміжні інструменти поставляються клієнтові вчасно.

  У зв’язку із тим, що компанія має власну сировинну базу, то ціни на попередньо ізольовані сталеві труби вас приємно здивують.

  Компанія пропонує своїм клієнтам безкоштовну доставку виробів на спеціальних транспортних засобах. Також для замовлень великих обсягів товарів компанія “Ізоком Україна” пропонує індивідуальні умови співробітництва.

  Окрім того, що ви можете ознайомитися із продукцією на офіційному сайті компанії, також ви можете замовити каталог продукції, заповнивши відповідну форму на сайті.

  Окрім, основних виробів – труб – компанія пропонує своїм клієнтам різні послуги, а саме:

  – Проектування мереж з ПІТ та ГІП трубами.

  – Кошторисний розрахунок проектів з ПІТ та ГІП трубами.

  – Державна експертиза та допомога в її проходженні.

  – Фітингування попередньо ізольованих труб.

  – Гідравлічний розрахунок проектів з ГПІ та ПІТ трубами.

  – Розрахунок тепловтрат ГВП та опалення.

  – Різні консультації від провідних спеціалістів компанії.

  Заварити консультацію або обговорити деталі замовлення (наявність необхідних діаметрів та метраж, строки доставки та умови оплати) можна за номером телефону: +30 050 415 40 35 (Водафон).

  Продаж попередньо ізольованих сталевих труб для гарячого водопостачання та опалення в Україні – це сучасні технології від прогресивної компанії “Ізоком Україна”.