Як заощадити від 620 грн на монтажі тепломереж? 2021-10-18T09:40:58+00:00

Як заощадити від 620 000 грн
на монтажі тепломереж?

> Проектування      > Закупівля      > Доставка      > Монтаж

» Особливості проектування тепломереж

План теплових конструкцій розробляється в тандемі зі схемами систем опалення та водопостачання, котельні і так далі. У своїй діяльності фахівці з певних сфер обмінюються необхідними даними і оформляють фінальний варіант своїх умовиводів окремими деталізованими пунктами.

транспорт

Ми знаємо кожний нюанс!                           0800 33 64 24

Проектування тепломереж має включати в себе специфіку подальшого функціонування всієї системи. Сюди відносяться:

 • Сам процес будівництва;
 • Умови експлуатації;
 • Реконструкція та модернізація.

Щоб проект комплексної теплової мережі був якісним й точним, необхідна співпраця фахівців з різних сфер. Наша компанія є однією з кращих в Україні та пропонує послуги проектування за вигідною ціною! Значний досвід роботи дозволив нам вивчити нюанси кожного етапу до дрібниць.

Продуманий проект тепломережі – це злагоджена співпраця експертів з різних областей. Подібна взаємодія – це можливість:

 • Уникнути підвищення вартості зведення теплових конструкцій (заощадити від гривень);
 • Гарантувати сприятливі умови функціонування і знизити кількість проблем під час експлуатації (заощадити від гривень);
 • Проаналізувати актуальність виконання реконструкції або модернізації (заощадити від  гривень).

Запитання по ДПІ трубі?

Залиште свої контакти – наши спеціалісти нададуть відповідь на будь-які запитання.

Отримати консультацію

» Вибір труби

(економія від гривень)

Втрати енергії теплоносієм при транспортуванні, особливо на великі відстані, неминучі. Тому є необхідність мінімізувати втрати тепла в зовнішніх тепломережах. Для цього використовують полімерні труби з теплоізоляцією і поліетиленовим захисним кожухом, що є більш ефективною альтернативою сталевим аналогам, які повсюдно застосовувалися в старих системах трубопроводів.

прокладка тепломережі

ГПІ труби як альтернатива традиційним рішенням

Труби ГПІ виготовляються із застосуванням теплоізоляції зі спіненого поліуретану. Компоненти пінополіуретану змішуються на заливальній машині низького тиску, що забезпечує найвищу якість теплоізоляційного матеріалу. Таким чином, досягається високий ступінь однорідності щільності піни і зниження коефіцієнта теплопровідності. Теплоізоляція труб виготовляється без застосування фреону, що дозволяє нам піклуватися про навколишнє середовище.

Труби з такого матеріалу можна встановлювати в різних ґрунтах.

Переваги використання зшитого поліетилену:

 1. Відсутність необхідності в зварюванні – дорога і пожежонебезпечна процедура.
 2. Невелика вага труб – не потрібно спеціальної техніки для укладання і перевезення.
 3. Має властивість “структурна пам’ять” – це здатність при нагріванні відновити свою первісну форму після механічних впливів.
 4. Високий показник стійкості до впливу різноманітних агресивних середовищ.
 5. Гнучкість – забезпечує швидкий монтаж на ділянках будь-якої складності та економію на фітингах.
 6. Завдяки низькому коефіцієнту шорсткості внутрішньої поверхні труб зменшується гідравлічний опір.

Виходячи з умов застосування, труби із зшитого поліетилену найбільше підходять для використання в тепломережах та завдяки своїм перевагам зекономлять вам від гривень, в порівнянні з іншими матеріалами, які ви застосовували раніше.

Безкоштовна лінія

0800 33 64 24

» Доставка та монтаж труби 

(економія від гривень)

Перше, на що необхідно звернути увагу – це вартість доставки. Саме ця послуга  є невід’‎ємною частиною вдалого співробітництво та отримання продукту. Наша компанія оплачує доставку ваших труб, тим самим заощадить вам від гривень.

Безкоштовна доставка від “Ізоком Україна”

Більш того, система нашої доставки дозволяє реалізувати монтаж всього двома співробітниками за 1 день.

Також, ми маємо спеціальний транспорт для перевезення гнучких труб. Це дозволяє набагато більш оперативно обслуговувати велику кількість монтажних бригад та різко знизити їх простої в розпал будівельного сезону. Крім того, він істотно полегшує найбільш трудомістку операцію – розмотування труби, особливо великих діаметрів. Розмотувана з барабана труба укладається безпосередньо в траншею.

Техніка й швидкість укладання труб в траншеї швидше нагадує процес укладання силових кабелів, ніж довгий і трудомісткий процес монтажу розвідних тепломереж – це довзолить Вам зекономити від гривень.

Так само для збереження коштів й часу можно уникнути зварювання стиків. Як саме? Шляхом фітингування гнучких ізольованих труб. Кінець труби очищується від пінополіуретану, на кінець труби фіксується спеціальне кільце. Потім за допомогою інструменту, призначеного для виконання з’єднань, ділянку труби розширюють. В отриманий отвір вставляється фітинг. Далі труба міцно обжимається навколо фітинга монтажною гільзою, і на цьому монтаж з’єднання завершується.

Комплектуючі труби
подарунки

Ми робимо фітингування у подарунок!

Монтаж теплових мереж – процес трудомісткий і відповідальний. З трубами Ізоком він стає дуже зручним і вигідним в експлуатації. До 50 років не вимагає ремонту, практично жодних тепловтрат на теплотрасі, відбувається швидко і без проблем!

Великі обсяги?

Отримати консультацію

Щоб дізнатися, скільки коштує прокладка тепломереж з трубами Ізоком, а також порівняти її вартість з прокладкою теплотраси з металевих труб, пропонуємо вислати нам запит на прорахунок вартості прокладки теплотраси, вказавши її довжину, особливості місцевості та інші параметри, необхідні для прорахунку.

Щоб замовити послугу, зв’яжіться з менеджерами по телефону або онлайн.

Ізоком – це економні та енергозберігаючі гнучкі ізольовані труби для теплотраси, які вирішують всі проблеми з тепловтратами, ремонтом і експлуатацією тепломережі.