IzocomPRO 2021-10-10T19:39:17+00:00

– Асоціація проектних організацій

з гарячого водопостачання та опалення України

Увійти до асоціації
Хочу консультацію

Що дає участь в Асоціації?

IzocomPRO – це об’єднання проектних організацій, які постійно розвиваються та прагнуть проектувати на високому рівні й використовувати якісний продукт. Спільно з Компанією “Ізоком Україна” ми надаємо можливість Вам приєднатися до асоціації для поліпшення інфраструктури, стандартів проживання та навколишнього середовища в містах і селах по всій Україні.

Нові замовлення на проектування

Засновник Асоціації, компанія “Ізоком Україна” – зобов’язується передавати звернення на проектування теплотрас учасникам Асоціації, відповідно до їх компетенції та закріпленими областями.

Безкоштовна технічна підтримка

На усіх стадіях проектування, ми пропонуємо свою допомогу в технічних консультаціях, додаткових розробках розрахунків, надання технічних рішень (в необхідних форматах pdf, AutoCAD 2D / 3D) та усіх відповідних сертифікатів.

Програма фінансового бонусування

Спеціально розроблена система лояльності та бонусування для учасників Асоціації – дозволяє всім партнерським проектним організаціям заробляти кожен раз, коли використовуються матеріали та інноваційне обладнання ТМ “Ізоком”. Умови прописуються в договорі!

Професійне зростання та навчання

Кожен учасник Асоціації зможе проходити сертифікацію по світовим практикам проектування та підвищення кваліфікації по спеціалізованому обладнанню на території України.

Нові технологічні рішення

Інноваційний продукт – (труби ПІТ, ГПІ та фасонні вироби до них) виробництва Білорусії. Які виготовляються за новітніми технологіями, проходять повну лабораторну експертизу від сировини до готового продукту на сучасній лабораторії, яка входить в ТОП 3 Європи. Завдяки новим агрегатним машинам, які встановлені на заводі, продукт має ізоляцію зі спіненого пінополіуретану на основі C-pentane, що дозволяє отримувати такі показники тепловтрати (не більше ƛ = 0,027 Вт / (мК)). Постійне прагнення до професіоналізму та захопленість спільною справою – лежать в основі цінностей компанії та втілені в продукції, яку ми пропонуємо.

Про проект та творців

IzocomPRO – це об’єднання проектних організацій, які постійно розвиваються та прагнуть проектувати на високому рівні й використовувати якісний продукт. Спільно з Компанією “Ізоком Україна” ми надаємо можливість Вам приєднатися до асоціації для поліпшення інфраструктури, стандартів проживання та навколишнього середовища в містах і селах по всій Україні.

Корисні матеріали
Про Компанію
карта

Гайдай Федір

Павло

Лазорко Павло

Максим

Барашенко Максим

Костіна Анастасія

Залиште заявку, і ми з радістю обговоримо варіанти партнерства!

Для цього достатньо:

 • Написати на e-mail: office@izocom.com.ua
 • Зв’язатися з менеджером: (050) 245-56-56
 • АБО залишити заявку

Асоціація проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України

– це вигідне партнерство із найкращими компаніями України, які займаються проектуванням якісних та енергоефективних теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання, а також каналізації. Якщо ви є професіоналом у сфері проектування, інженером-проектувальником, керівником проектної організації, то скоріш за все ви задавалися запитанням – де знайти нові проекти, як заробити більше, як стати ще більш успішним та підвищити свій професіоналізм. Не хвилюйтеся! У нас є чудова пропозиція!

Компанія «Ізоком Україна», яка є одним із лідерів національного ринку, займається виготовленням та реалізацією якісного оснащення – попередньо ізольованих металевих труб та гнучких попередньо ізольованих труб для гарячого водопостачання та опалення. Починаючи із 2004 року компанія взяла курс на поліпшення інфраструктури, покращення стандартів проживання та на захист навколишнього середовища через свою діяльність.

Постійне прагнення до досконалості, професіоналізму, захопленість спільною справою лежать в основі цінностей компанії та втілюються в продукції, яку виробляє компанія.

Компанія використовує сучасні технології виробництва і постійно вдосконалює технологічні процеси. Завдяки наполегливій багаторічній праці компанія «Ізоком Україна» має великий досвід по виготовленню ізольованих трубопроводів і труб з поліетилену. Основним завданням підприємства є забезпечення будівельних проектів надійними сучасними рішеннями для зовнішніх теплових мереж, модернізуючи інженерну інфраструктуру.

Переваги співробітництва з компанією «Ізоком Україна»:

 • у зв’язку із конструкційними особливостями труб монтаж не займає багато часу та не потребує додаткових витрат і для виконання потрібно не більше двох співробітників;
 • довгий строк експлуатації труб без втрати їх характеристик та енергоефективності;
 • послуги доставки. Компанія пропонує швидку доставку за термінами, які прописані в договорі;
 • якісний сервіс. Окрім виготовлення та реалізації труб компанія пропонує послуги по багатьом напрямкам:
 • проектування гнучких попередньоізольованих труб, мереж опалення
 • кошторисний розрахунок проектів з ПІТ та ГІП трубами;
 • допомога в проходженні державної експертизи та консультації;
 • муфтування гнучких попередньо ізольованих труб;
 • фітингування попередньо ізольованих труб;
 • гідравлічний розрахунок проектів з ГПІ та ПІТ трубами;
 • розрахунок тепловтрат ГВП та опалення.
 • низькі ціни. У зв’язку із тим, що компанія має власну сировинну базу, то ціни приємно дивують наших клієнтів.

Сьогодні, за 17 років, компанія не тільки продовжує займати високі позиції на ринку, але й пропонує інноваційні рішення у сфері співробітництва. Одним із таких проектів стала програма «ІзокомPRO» – асоціація проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України.

За мету асоціації було покладено бажання зробити роботу проектувальників у сфері опалення, гарячого водопостачання більш ефективною, прибутковою та зручнішою. На сьогоднішній день у складі Асоціації понад 50 вітчизняних компаній.

Переваги статусу учасника в Асоціації

Привілеї учасників Асоціації проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України «ІзокомPRO»:

 • нові замовлення – в середньому учасники Асоціації отримують приблизно 10-15 нових заявок на проектування щомісяця. Дані замовлення передаються учасникам асоціації відповідно до компетенції та областей, які закріплені за учасниками;
 • проектування нових тепломереж;
 • реконструкція «втомлених» та застарілих теплових мереж та мереж водопостачання;
 • створення екологічних проектів;
 • безкоштовна технічна підтримка. Учасники Асоціацію можуть отримати допомогу та консультації в технічних запитаннях, додаткові розробки розрахунків, відповідні сертифікати та технічні рішення в необхідних форматах;
 • сертифіковане навчання та підвищення кваліфікації згідно європейських стандартів через семінари, практикуми з експертам та найкращими викладачами;
 • участь у щоквартальній конференції проектувальників серед виробників попередньо ізольованих металевих труб та гнучких попередньо ізольованих труб для гарячого водопостачання та опалення;
 • отримання консультацій будь-яких рівней складності;
 • фінансова підтримка в процесі виготовлення проектів. При використанні замовниками проектування інноваційних попередньо ізольованих металевих труб та гнучких попередньо ізольованих труб для гарячого водопостачання та опалення, учасник Асоціації отримує відсотки. Умови прописуються в договорі.

Як стати учасником Асоціації проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України

Для того, щоб отримати статус учасника Асоціації «ІзокомPRO» необхідно:

 • отримати консультацію спеціалістів Асоціації (за бажанням);
 • написати листа на e-mail: office@izocom.com.ua
 • зателефонувати менеджеру за телефоном: +38 (050) 245-56-56 (Водафон);
 • залишити заявку на сайт компанії «Ізоком Україна», заповнивши договір вступу в Асоціацію проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України «IzocomPRO».

Стати учасником Асоціації проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України «ІзокомPRO» можна безкоштовно.

Компанія «Ізоком Україна» радо відчиняє свої двері не тільки новітнім та інноваційним технологіям, сучасним розробкам в інженерній сфері, але й приймає в свою команду професіоналів та тих, хто хоче розвиватися у сфері побудови енергоефективних теплових мереж та систем гарячого та холодного водопостачання.

То ж якщо ви саме той фахівець, який прагне зробити свою роботу більш ефективною та прибутковою, то ласкаво просимо до Асоціації проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України «ІзокомPRO», адже разом краще!

Стати Партнером