Договор оферта 2020-09-24T06:44:48+00:00

Договір (оферта) вступу в Асоціацію проектних організацій з гарячого водопостачання та опалення України «IzocomPRO»

 1. Терміни та визначення

Договір – цей Договір (оферта) вступу до Асоціації.

Підписник – фізична або юридична особа, яка прийняла в повному обсязі й без винятків умови оферти (яка вчинила прийняття оферти).

Сайт – сайт в мережі інтернет, розташований на домені Izocom.com.ua.

Каталог – база даних виданих статей, інформаційних дайджестів, обзорів тадоступних до покупки Передплатником, розміщена на Сайті та закритому Telegram каналі.

Підписка – оформлена та схвалена адміністратором на Сайті та Telegram каналі відповідно до Договору.

Сторони – разом Підписник та Сайт.

Виконавець – уповноважена адміністрація Сайту

 1. Предмет Договору

2.1. При реєстрації на Сайті, Підписчик, який є фізичною особою, зобов’язаний надати про себе наступну інформацію:


  ГазопостачанняВодопровід та каналізаціяТеплові мережіЗовнішні мережі водопроводу та каналізаціїКотельніІндивідуальні теплові пунктиАльтернативна енергетика  2.2. Справжнім Абонент підтверджує, що дані, вказані ним при реєстрації, є дійсними, а також підтверджує свою згоду на надання Сайту та її афілійованим особам та уповноваженим ними особам, що діють відповідно до угод про конфіденційність, право здійснювати автоматизовану та неавтоматизовану обробку, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (в тому числі передачу, включаючи транскордонну передачу), знеособлення, блокування, знищення наданих Підписником персональних даних, для цілей здійснення будь-яким з вищевказаних осіб та / або їх уповноваженим представником будь-яких контактів з Підписників щодо будь-яких заходів, направлення інформації та матеріалів, що відносяться до Сайту і різних питань, пов’язаних з Сайтом, іншої інформації за допомогою електронного зв’язку або іншим способом (включаючи пошту, електронну пошту, SMS, MMS), а також для розробки будь-яких програм, включаючи програми виробництва, створення баз даних, дотримання вимог законодавства України. Ця згода діє до дати її відкликання Підписником шляхом надсилання поштою на адресу Сайту відповідної письмової заяви.

  2.3. Сайт надає передплатникам право доступу до:

  • Закритого Telegram каналу;
  • Матеріали та технічні розробки для проектної роботи;
  • Інформація про нові тендерні закупки;
  • Інформація про індивідуальні замовлення проектних робіт;
  • Швидке та актуальне інформцвання про зміни у нормативних документах.
  1. Права і обов’язки підписника Сайту

  3.1. Фізична або юридична особа вважається прийняв всі умови цього Договору та додатків до нього в повному обсязі і без винятків з моменту надходження грошових коштів в рахунок оплати Підписка на розрахунковий рахунок Виконавця у Оператора платіжної системи (у разі оплати через платіжні системи), а також вважається уклали з Сайтом Договір на Передплату і набуває статусу передплатника.

  1. Інші умови

  4.1. Сайт залишає за собою право розширювати і скорочувати пропозицію на Сайті, регулювати доступ до підписки на Каталог, а також припиняти або припиняти Передплату на свій власний розсуд з напрямком передплатників листа з роз’ясненням причин призупинення або припинення підписки.

  1. Адреса Сайту: izocom.com.ua

  Максим По усім питанням звертайтесь до:

  Масим Барашенко
  Керівник Асоціації “IzocomPRO”

  0800 33 64 24 teh1@izocom.com.ua
  01054, м. Київ,
  вул. Ярославів Вал, 13/2 літ. Б
  Код ЄДРПОУ 43206711
  ІПН 432067126596
  +38(098) 486-66-52 admin@izocom.com.ua