Коліна для труб ППУ, властивості і характеристики

Коліна– це широко поширені сполучні частини трубопроводів. Відведення представляють собою вигнутий відрізок труби, внутрішній діаметр якої дорівнює діаметру труби, що приєднується до відведення. Мета їх використання – змінювати напрямок трубопроводу в ході монтажу. Для виконання розгалужень в трубопроводах і теплотрасах застосовуються відводи в ППУ ізоляції. Підприємство  «Ізоком Україна» випускає і реалізує широку номенклатуру даних виробів.

відводи ізоком

відводи ізокомКоліна в ППУ ізоляції виробляються зі сталі, покриваються ізоляцією з пінополіуретану та захищаються поліетиленовою оболонкою або оцинкованим металевим листом. Міцність сталі визначає довгий термін експлуатації відводів. Вони добре протистоять механічним пошкодженням і різного роду навантажень. Пінополіуретан є найефективнішим утеплювачем, що дозволяє максимально знизити тепловтрати при передачі.

Коліна класифікуються за такими параметрами, як діаметр труби, радіус вигину і кут вигину елемента. Ми пропонуємо відводи в ППУ ізоляції з різними радіусами вигинів і різною довжиною колін (стандартні, укорочені, вертикальні), сталеві, оцинковані і нержавіючі.  Залежно від матеріалу виготовлення коліна виготовляються шляхом згинання, пресування, кування, штампування і т.д. Вони є універсальними деталями, оскільки дають можливість підібрати виріб, який максимально підходить під конкретні умови. Виробництво колін здійснюється відповідно до вимог стандартів і технологій, що гарантує високу якість продукції.

Експлуатаційні властивості і характеристики

Коліна є важливою частиною трубопровідної системи. Для цього вони повинні бути тільки кращої якості і відповідати всім параметрам. За допомогою сучасного обладнання наші фахівці виготовляють надійні відводи ППУ. Вони відрізняються високою механічною стійкістю, довговічністю і стійкістю до великих температур.

З чого складається надійне відведення:

  • міцної сталі;

  • пінополіуретанового ізоляційного шару;

  • центральної опори і сталевого відводу;

  • поліетиленового покриття.

Дані вироби повинні виконуватися з того ж матеріалу, що і трубопровідна система. Надійне з’єднання допомагає перенаправити прокладку в правильному напрямку. Місця стиків труб необхідно ізолювати спеціальними комплектами, які представлені на нашому сайті.

Купити коліна для труб ППУ за приємною ціною

Перед покупкою потрібно враховувати місце, де буде встановлено відвод. Якщо він потрібен для наземної прокладки, потрібно придбати продукцію з оцинкованим покриттям, а ось відведення в поліетиленовій оболонці буде відмінним рішенням для підземних робіт.

Можна зробити висновок, що відведення для труб ППУ є важливим елементом. Приймаємо заявки на сайті або за допомогою телефонного зв’язку.

Автор | 2021-10-10T22:02:05+00:00 14 Вересня, 2020|Монтаж, Огляд та технології|0 коментарів