Корисні матеріали 2021-10-10T19:43:39+00:00

Корисні матеріали від експертів

Корисні матеріали від експертів

Сталева труба (Каталог)

Відкрити

Гнучка труба (Каталог)

Відкрити

ГПІ характеристики (Брошюра)

Відкрити

i

Альбом технічних рішень

Готові технічні рішення з використання гнучкої попередньо ізольованої труби, від експертів “Ізоком Україна”

Замовити безкоштовно

Про компанію “Ізоком Україна” (Презентація)

Відкрити

Монтаж теплоізольованих труб (Інструкція)

Відкрити

Каталог сталевих труб і гнучких труб

Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг. Вінниця, Маріуполь, Суми, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Полтава

– ваш надійний помічник у виборі продукції, пов’язаної із прокладанням теплових мереж, систем гарячого та холодного водопостачання, а також каналізації.

Щоразу стикаючись із вибором тих чи інших об’єктів для будівництва інфраструктури хочеться обрати не тільки найкращі, а й дізнатися більш детальну інформацію про виріб, побачити технічні характеристики, фізичні параметри та іншу інформацію. Не секрет, що обираючи меблі чи побутову техніку можна днями переглядати каталоги фірм, де представлена продукція. Адже в каталогах представлена офіційна інформація щодо конструкції виробів, їх технічних характеристик та параметрів, можливостей їх використання. Тому перед купівлею етап знайомства з продукцією є не тільки бажаним, але й обов’язковим.

Компанія “Ізоком Україна”, яка спеціалізується на виготовленні сталевих та гнучких труб також може запропонувати клієнтам ознайомитися з каталогами продукції та готових технічних рішень по облаштуванню теплових мереж, та систем гарячого та холодного водопостачання.

“Ізоком Україна” – гарант якісної та енергоефективної мережі для кожного

Починаючи із 2004 року, коли компанія “Ізоком Україна” тільки починала свою діяльність на українському ринку та до сьогоднішнього дня займає лідируючі позиції на ринку серед виробників аналогічної продукції.  Компанія пропонує не тільки готовий виріб, але й комплексні рішення по влаштуванню теплових мереж.

Реалізуючи місію підприємства, яка ставки на меті поліпшення інфраструктури, виведення на новий рівень стандартів проживання та збереження навколишнього середовища у всіх населених пунктах, компанія пропонує клієнтам дійсно якісний продукт та супутні послуги та товари на високому рівні.

Так, клієнти, які обирають “Ізоком Україна” цінують за:

– довгий життєвий цикл труб;

– інноваційний матеріал для ізоляційного шару труб – циклопентан;

– відсутність використання вторинної сировини для зниження вартості кінцевого продукту;

– своєчасну доставку згідно графіку, який зазначено у договорі;

– скорочення показників теплових втрат до 3%, що дозволяє температурі вхідної та вихідної рідини відрізнятися лише на декілька градусів;

– технічну перевірку труб на власній лабораторії, яка має європейську акредитацію та входить в трійку лідерів у світі за рахунок передового обладнання та висококваліфікованих працівників;

– надійність труб, які додатково оснащені сигнальним проводом, здатним попереджувати нештатні ситуації;

– наявність паспортів труб та гарантію від виробника протягом 5-ти років та гарантію на комплектуючі протягом 2-ох років;

– за додаткові послуги, якими може скористатися кожен клієнт, а саме:

  1. Проектування систем центрального та індивідуального теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання.
  2. Детальний розрахунок тепловтрат.
  3. Кошторисний розрахунок проекту.
  4. Послуги муфтування та фітингування, які компанія “Ізоком Україна” надає з гарантією.
  5. Допомога в проходженні державних перевірок.
  6. Гідророзрахунок.
  7. Безкоштовна доставка тощо.

– знижки та індивідуальні умови при купівлі великих обсягів продукції та інші переваги.

Каталог гнучких труб

На офіційному сайті компанії “Ізоком Україна” модна замовити каталог гнучких труб. Каталог містить інформацію про основну та допоміжну продукцію, де зображені чіткі схеми побудови кожної деталі, характеристики та області застосування. Міститься інформація про те, яким чином необхідно здійснювати доставку гнучких труб та в яких умовах зберігати для того, щоб товар не втратив своїх властивостей. Також компанія пропонує докладні рекомендації по виконанню робіт. В каталозі ви зможете побачити будову гнучких труб та знайти всю необхідну технічну інформацію. Вивчивши детально каталог ви зможете з впевненістю придбати саме такі труби, комплектуючі та допоміжне обладнання, яке підходить вашому проекту.

Каталог сталевих труб

Даний вид каталогу також може надати вам вичерпні відповіді про основні характеристики сталевих труб, із зовнішній вигляд, ескізи труб, заміри та типозаміри. В каталозі ви зможете дізнатися інформацію про матеріали, комплектуючі, інструменти, контрольно-вимірювальні прибори, які необхідно для проектування та побудови якісної, надійної та енергоефективної мережі. Каталог сталевих труб – це 52 сторінки виключно корисної інформації, яка дозволить не тільки мати уявлення про основні вироби компанії “Ізоком Україна”, але й стане гарним довідником.

Також у вільному доступі на офіційному сайті компанії “Ізоком Україна” ви знайдете:

– брошуру про характеристики гнучких попередньо ізольованих труб;

– презентація компанії “Ізоком Україна”;

– інструкція про монтаж теплоізольованих труб;

– інструкція про вантажно-розвантажувальні роботи.

Додатково можна замовити альбом технічних рішень, де містяться готові рішення технічного характеру з використання гнучких попередньо ізольованих труб. Ці рекомендації та рішення розробили провідні фахівці компанії “Ізоком Україна” для своїх клієнтів.

Замовити каталоги або альбоми готових технічних рішень можна на офіційному сайті компанії “Ізоком Україна”, також ви можете зв’язатися із нашими спеціалістами за номером +38 (050) 415-40-35 (Водафон) та уточнити інформацію щодо замовлень, строків доставки, умов співробітництва та інших питань, які вас цікавлять.

Співпраця з командою спеціалістів “Ізоком Україна” переконає вас у тому, що замовлення можуть потрапляти клієнтам вчасно, вироби можуть мати найвищу якість та забезпечувати безперебійну роботу комунікаційних систем, а від сервісу можна получати задоволення, а не масу проблем.

Каталоги сталевих труб і гнучких труб від компанії “Ізоком Україна” допоможуть вам зробити правильні обрахунки та обчислення, визначитися із необхідними діаметрами та коректно та енергоефективно збудувати нову тепломережу або реконструювати стару.

Вантажно-розвантажувальні роботи (Інструкція)

Відкрити