Муфтування 2021-10-18T09:48:58+00:00
Loading...

Ізоляція стиків з використанням комплекту стику муфтового

Якісна заробка стиків труби в ППУ ізоляції є необхідною умовою надійної і безаварійної служби трубопроводів теплових мереж з теплоізоляцією пінополіуретаном за вимогами ГОСТ 30732-2006.

Всі системи муфтування стиків ІЗОКОМ УКРАЇНА забезпечують однорідну ізоляцію і високу надійність.

Для ізоляції зварних з’єднань при надземної укладанні застосовуються муфти з оцинкованого сталевого або алюмінієвого листа (ЕР-1). Герметичність з’єднань забезпечує спеціальна герметизуюча стрічка. Фіксація муфти здійснюється за допомогою заклепок.
При ізоляції зварних з’єднань з поліетиленовою оболонкою для труб малого діаметра застосовуються насувні муфти (ЕР-2), які на торцях додатково ущільнюються термоусадочної стрічкою з адгезивом.

Для гідроізоляції зварних з’єднань труб середнього діаметра використовуються термоусадкові муфти (ЕР-3).
Для труб великого діаметру торці термозбіжних муфт додатково ізолюються термоусадочної стрічкою, що відповідає вимогам європейських норм. Термоусадкові муфти при ґрунтових навантаженнях витримують понад 1000 циклів термічних переміщень теплопроводу без порушення його цілісності і герметичності.

У комплектах ізоляції зварних з’єднань на магістральних теплопроводах великого діаметра застосовують термоусадкові електрозварні муфти (ЕР-4). Герметичність і міцність з’єднання термоусадкової муфти з поліетиленовою трубою-оболонкою забезпечує терморезисторная зварювання за допомогою закладного нагрівального елементу (поліетиленової стрічки з вмонтованою мед
ної дротом). Застосування спеціального електронного пристрою дозволяє безперервно контролювати якість і документувати параметри зварювання. Електрозварні муфти при ґрунтових навантаженнях витримують понад 1500 циклів, що в 10 разів перевищує вимоги вітчизняних стандартів і європейських норм.