Розроблення проектної та робочої документації

Розробка проектної документації виступає початковим етапом будівництва будь-якого об’єкта. Цей процес містить складання докладного плану, що відображає всі технічні нюанси будівництва або реконструкції. Призначенням проектної документації є розрахунок обсягу робіт, визначення специфікації та кількості одиниць необхідного устаткування, обсягу необхідних матеріалів. Проектна документація необхідна і для визначення обсягу коштів, необхідних на зведення будівлі. Згідно із законодавством, об’єкт, що вводиться в експлуатацію повинен бути оцінений з точки зору відповідності ПД.

Для розробки даного виду документації необхідно наявність спеціальних знань і досвіду. Зважаючи на це багато забудовників і підрядників воліють звертатися до спеціалізованих компаній, зайнятих у цій сфері. Ми надаємо кваліфіковані послуги в області розробки ПД і маємо в своєму розпорядженні штат кваліфікованих фахівців зі стажем, орієнтованих на якісну роботу.

Високий рівень підготовки проектної документації, розробленої в нашій компанії, дозволить оцінити рівень рентабельності проектованого об’єкта і надає цілий ряд інших переваг.

розробка трубопроводу

ВИХІДНІ ДАНІ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПД
Проектно-кошторисна документація розробляється на основі ряду вихідних даних. Для її підготовки замовником надається рішення уповноваженого органу про погодження місця будівництва, технічні умови, архітектурно-планувальне завдання, інформація про обладнання та перелік інших документів.

ПОРЯДОК РОЗРОБКИ ПД
Проектування ПД можна умовно розділити на кілька етапів. Спершу готується планувальне завдання, визначається земельну ділянку для будівництва, позначаються вихідні дані для проектування. Наступним кроком виступає безпосереднє проектування документації. На цьому етапі проводиться експертиза проекту, ПД вивчається і затверджується.

Після закінчення процесу розробки документації проектувальних компанія може вносити в неї зміни за підсумками нагляду, який вона здійснює за ходом будівництва об’єкта. Це сприяє підвищенню якості будівельних робіт і дозволяє знизити витрати.

Автор | 2021-10-10T23:19:32+00:00 1 Червня, 2020|Монтаж|0 коментарів