Сталеві труби 2021-10-10T19:22:08+00:00

Сталеві труби “Ізоком”

  • Мінімальні теплові втрати;
  • Надійна ізоляція забезпечує можливість безканальної прокладки траси, що економить й засоби, й час;
  • Практично не виходить з ладу, тому не вимагає великих грошових коштів на обслуговування та ремонт;
  • Високі технічні характеристики забезпечують досить тривалу експлуатацію теплотраси.
Спеціальна пропозиція

Основные достоинства

Температура теплоносія +140°С (150°С) максимальний робочий тиск не більше 1,6 МПа).

Техніко-економічні розрахунки для нових конструкцій теплопроводів, показують, що їх застосування дозволяє:

  • Збільшити строк служби до 30 – 40 років (старі типи трубопроводів – 5 10 років);

  • Знизити теплові втрати в 10 разів до 2% (старі типи трубопроводів 20 – 40%);

  • Знизити втрати: капітальні на 15 – 20% (не потрібне будівництво каналів, камер для установки запірної арматури), експлуатаційні в 9 разів, ремонтні у 3 рази.

Попередньо ізольовані труби виготовляються в строгій відповідності зі стандартами ГОСТ (в деяких випадках ТУ), які регламентують в подробицях всі етапи процесу виробництва.

Отримати консультацію

Великі обсяги?

Надамо індивідуальні умови!

Детальніше про попередньо ізольовані труби

Отримати консультацію
Отримати знижку

Про ПІ труби

Отримати консультацію
Отримати знижку

Вспінювання на основі циклопентану

Як вспінивач в тепловій ізоляції застосовується циклопентан, що володіє поліпшеними теплоізоляційними властивостями (коефіцієнт теплопровідності в межах 0,026-0,027 Вт / м · К) в порівнянні з водними системами (коефіцієнт теплопровідності в межах 0,030-0,033 Вт / м · К). Теплова ізоляція на основі циклопентану в порівнянні з CO2 менше схильна до процесів старіння, що дозволяє зберігати свої теплоізоляційні властивості протягом усього терміну експлуатації. У країнах ЄС досвід застосування даного типу ізоляції для ізольованих труб більше 10 років.

Сертифікати та свідоцтва

Документи

Сталеві труби для гарячого водопостачання та опалення

(Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг. Вінниця, Маріуполь, Сумми, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Полтава)

– головний інструмент сучасного теплопостачання та якісно змонтованої теплової мережі. З настанням холодної пори року всі хочуть, щоб у будівлях, не дивлячись на їх призначення (житлові, виробничі, комерційні, складські тощо) було тепло. Сучасна інженерія пропонує багато варіантів як ефективно організувати теплопостачання з мінімальними витратами тепла. Але всі спеціалісти сходяться на тому, що багато чого залежить саме від того виробу, який є провідником теплої енергії. І в більшості випадків – це труби.

Теплова мережа – це складна система, яка має бути не тільки коректно спроектована, але й складатися с елементів, які будуть працювати на саму систему. Одним із елементів теплової системи є труби. У зв’язку із тим, що за допомогою них відбувається транспортування рідини та/або газу, якість цих виробів має бути найвищою. Тому вимоги до сталевих труб надзвичайно високі. Всі нормативи розробляються провідними фахівцями та закріплюються нормативними стандартами. Адже від якості та стану теплової мережі залежить не тільки тепло в будівлях, але й безпека населених пунктів.

На сьогоднішній день виробництвом та реалізацією сталевих труб із попередньою ізоляцією займається багато і вітчизняних підприємств. Одним із них є українська компанія “Ізоком Україна”. Вже понад 17 років компанія активно впроваджує новітні технології для виготовлення якісних та надійних провідників тепла. Щороку на рахунку компанії понад 150 кілометрів сучасних енергозберігаючих трубопроводів в різних регіонах України.

Одним із пріоритетних напрямів компанії є забезпечення надійності свої виробів. Для цього “Ізоком Україна” має власну сировинну базу, завдяки чому контроль за технологією виробництва починається з першого етапу. В середньому попередньо ізольовані сталеві труби “Ізоком Україна” можна використовувати протягом 50-ти років без втрати технічних характеристик та параметрів. Також наявність сировини дозволяє зменшувати вартість кінцевих виробів, що є ще однією перевагою співпраці із підприємством. Із великою увагою навіть до найменших нюансів відноситься підприємство як під час технологічно процесу, так і під час співпраці із клієнтом. Для гарантування високого рівня сервісу компанія Ізоком заключає договір із клієнтом, де чітко та прозоро прописані умови співробітництва та строки доставки. Керівництво компанії спрямовує всі свої дії для того, щоб проекти клієнтів відповідали строкам їх виконання.

Сталеві труби: гарантія довготривалої та безпечної експлуатації

Серед продукції, що виготовляється компанією “Ізоком Україна”, особливе місце займають сталеві труби.

Конструкція сталевої труби доволі проста, але в тім функціональна, практична та ергономічна. Навколо стальної труби розташовується теплоізолюючий шар. Для виготовлення труб використовується високоякісна сталь 20, яка дозволяє переміщуватися рідині або газу від дуже низьких (-40°) до дуже високих температур (140°-150°) без деформації матеріалу. Завдяки теплоізолюючому шару труба має мінімальні витрати тепла. В порівнянні із старими зразками трубопроводів, де втрати тепла сягали від 20% до 40%, при використанні сталевих труб із попередньою ізоляцією втрати тепла зменшуються до 2%. Захисне покриття наноситься в заводських умовах та з використанням автоматизованої праці обладнання. Це виключає дефекти та неточності, пов’язані із людським фактором.

Комплектація сталевих труб з ізоляцією включає сигналізаційний провід. Завдяки йому можна перевірити чи рівномірно буда здійснена прокладка труб, а також виключити помилкові аварійні випадки.

Обов’язковою умовою в компанії “Ізоком Україна” є тестування та перевірка герметичність труби та інших характеристик у лабораторії. Адже кожен етап виробництва регламентується національними та міжнародними стандартами.

Конструкційні особливості сталевих труб дозволяють також знизити витрати на монтаж та прокладання трубопроводів.

Компанія “Ізоком Україна” пропонує клієнтам різні труби за діаметром. Тому в залежності від потреб клієнти можуть обрати найбільш оптимальний варіант. В каталозі представлені сталеві труби діаметром від від 25 мм до 1440 мм.

Також до перерваг сталевих труб модна віднести:

– універсальність. Такі труби підійдуть як для систем гарячого водопостачання, так і для опалювальних систем центрального та автономного типів.

– захований тип безканальної прокладки теплових систем;

– гарантія від виробника протягом 5-ти років;

– мінімізація часу на монтаж у зв’язку із безканальною прокладкою.

високі та потужні характеристики забезпечують довгий строк експлуатації.

Де купити і яка ціна сталевих труб

Замовити сталеві труби можна за допомогою каталогу продукції компанії “Ізоком Україна”. За час існування компанія співпрацювала з багатьма вітчизняними підприємствами, серед яких девелоперська компанія KAN, мережа супермаркетів “АТБ”, агроіндустріальний холдинг “МХП”, Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, а також сотні інших задоволених клієнтів. Компанія “Ізоком Україна” постійно займається моніторингом рівня задоволеності клієнтів товарами або обслуговуванням 87%.

Перед замовленням рекомендуємо скористатися консультацією спеціалістів компанії, які нададуть докладні відповіді на ваші запитання. Також можна скористатися послугою прорахунку проекту та багатьма іншими сервісами, які пропонує компанія “Ізоком Україна”.

Для клієнтів із великими обсягами замовлення Ізоком пропонує індивідуальні умови співробітництва. На офіційному сайті компанії можна замовити прайс-лист на труби, комплектуючі та фасонні вироби. Також у розділі “Каталог продукції” ви можете ознайомитися с основними виробами підприємства.

Телефон для зв’язку: +38 050 415 40 35 (Водафон).

Придбати сталеві труби – надійно та ефективно, якщо звернутися в компанію “Ізоком Україна”.