Транспортування гнучких полімерних труб

Цілком зрозуміле бажання покупця заощадити на доставці часто призводить до зайвих витрат. Замовник надсилає за трубами свого водія з машиною, але відвантаження зривається внаслідок очевидної неможливості занурити бухту в кузов. В результаті клієнт спішно шукає новий вантажний транспорт, несе додаткові витрати, терміни проходять… Чому так відбувається? Вся справа в тому, що з огляду на вагу замовлених труб, покупець випускає з уваги їх габарити. Можна сказати, що гнучкість теплоізольованих полімерних труб грає з покупцем злий жарт — адже для транспортування звичайних жорстких труб довелося б замовляти довгомір, а тут компактна бухта.

Якщо покупець, дізнавшись про те, що маса такої бухти становить менше 500 кг, відправляє газель, соболь або хендай портер, то, з огляду на те, що висота задніх дверей у цих машин трохи більше 2-х м, можна з упевненістю передбачити, що бухта туди просто не увійде. Якщо товщина бухти невелика, іноді вдається «впихнути» її в кузов з нахилом, але такий метод може призвести до пошкоджень кузова через те, що бухта буде всією своєю вагою тиснути на його верхню частину.

Технологічно більш вдалий варіант — це занурити бухту в тентовану газель (знявши тент) за допомогою крана. Однак, в даному випадку стінка, на яку спиратиметься бухта, набагато слабкіше, ніж закритий кузов, що також загрожує ушкодженнями і аварією.

У відкриту бортову газель бухту вдається занурити з опорою на один борт. Але в цьому випадку вона буде виступати збоку за межі кузова, що обов’язково приверне увагу пильних співробітників патрульної поліції.

Непоганим рішенням може стати застосування спеціалізованого транспорту із барабаном. Саме цей транспорт вирішує абсолютно усі проблеми із транспортуванням, завдяки зручного укладання бухти майже будь-якого розміру у катушки. Компанія «Ізоком» активно використовує цей спосіб перевезення, адже турбується про швидкість та якість доставки труб клієнтові.

 

Важливе питання — чи можна заздалегідь прикинути розміри бухти? Так, звісно. Наші спеціалісти готові допомогти у цьому питанні. Дзвоніть по номеру 0 800 33 64 24 для уточнення усіх подробиць.

Автор | 2021-10-10T23:00:00+00:00 27 Липня, 2020|Огляд та технології|0 коментарів